|
Gepost op woensdag 30 Mei 2018 17:45:16 |
 |
Mooi, is als nieuw
uit eige tes betalen en rijbewijs afpakken. ma als ik red zijn verhaaltje zo lees, is het hoge pief dus die mannen snuizen er toch onderuit. |
|
|
Gepost op zondag 3 Juni 2018 00:14:16 |
 |
Sinds woensdag terug gekregen. Het heeft allemaal wat langer geduurd om het perfect te krijgen maar het is goed gelukt. Bijna heel de auto is terug in de nieuwe lak gezet om zeker geen kleur verschil te hebben. Vanaf de voorste spatborden hebben ze alles overspoten.

De trekhaak is er ook terug. Is een afneembare. Moet een luik uit de bumper nemen en daar in de beugel hem in klikken. Was te voren ook zo.
Momenteel , omdat ik omnium heb moet ik maar maximum 370€ betalen als het niet in orde komt met de tegenpartij. De totale rekening kwam bijna tegen de 8000€. |
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
Gepost op zondag 3 Juni 2018 09:02:37 |
 |
phoe, duur grap, koop je een nieuwe wagen voor. maar resultaat mag er wel zijn! heel netjes gedaan. als je er niet onder kruipt zou je het ni eens zien dat er iets mee gebeurt is, mooi. |
|
|
Gepost op zondag 3 Juni 2018 12:41:38 |
 |
En heeft de tegenpartij al een aangifte gedaan? Of zit je ook al mee in het spelletje van ja, zolang de schuld niet bewezen is... blablabla==> politie rechtbank.
Bij mij eisen ze mijn goedkeuring dat ze de wagen mogen oplappen met een pot mastiek... Tja, schade is dan 1350€, andere zegt 3500€. Als ik meer wil hebben, dan moet ik maar beroep doen... en is hun administratieve molen vertrokken...
8000€, kassa tikt snel aan! Wel knap hersteld zonder potje mastiek. Gelukkig de achterkant, want de voorwielen/voorkant, dan komt soms na een paar jaar de gevolgen van een ongeval naar boven.
|
|
|
Gepost op woensdag 13 Juni 2018 21:38:22 |
 |
Nog een paar foto's via verzekering binnen gekregen van tijdens de herstelling.
Klein deukje in de deur ook weg gewerkt, moest toch gespoten worden.

|
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
Gepost op zondag 18 November 2018 17:17:08 |
 |
En weer prijs. Toen ik stond te wachten om rechts af te slagen heeft er weer eentje in mijn gat gezeten. Morgen maar naar de garage.
gelukkig stond de trekhaak er nog.

[Bericht gewijzigd door reddevil op Zondag 18 November 2018 17:17:37] |
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
Gepost op zondag 18 November 2018 20:19:01 |
 |
allee nu da's kut, zit ni mee. gelukkig nog ni voorgehad. ma da's de reden voor mij om een vaste trekhaak te hebben, da ik ni alleen zen met stukken.
sterkte! |
|
|
Gepost op dinsdag 20 November 2018 12:11:49 |
 |
En hier heeft er iemand begin oktober in mijn zijkant gereden.
Mijn vader reed met mijn wagen op de snelweg op het 2 de vak. Ineens komt iemand van de oprit, zie een vrachtwagen en geeft gas om direct naar het 2de vak te schieten. Enkel mijn wagentje reed in de weg :-)
Gelukkig geen afkeur punt op de keuring :-) Maar die defecte nummerplaat verlichten... een schande, net als dat roetgetal...

|
|
|
Gepost op dinsdag 20 November 2018 21:12:28 |
 |
Die zijkant is ook goed geraakt. Nog een geluk dat hij hem op de baan heeft kunnen houden.
Volgende week gaat hij al binnen om te herstellen. |
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
Gepost op donderdag 22 November 2018 20:54:12 |
 |
sjans dat ze deze keer niet weggereden zijn... |
|
|
Gepost op vrijdag 23 November 2018 19:15:16 |
 |
Andere 207 was een 3 deurs, die zag er minder fris uit, Hij kreeg zijn deur niet meer dicht.
Ondertussen eens naar carglass carrosserie geweest waar ze mij vertelde dat de auto te oud is om te maken, 10jaar, EURO 4 diesel met 200.000km... volgens die man waardeloos... Ah boeit me niks, rekening nummer naar de verzekeringen gemaild en nu zien wat ik krijg van de sint :-)
Hopelijk meer als 15€ want ik ga de spiegel er eens met lijm silicone op plakken. |
|
|
Gepost op woensdag 28 November 2018 19:56:40 |
 |
De auto is terug gemaakt. Volledige nieuwe bumper en trekhaak. Hopelijk blijven ze nu uit mijn gat. |
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
Gepost op vrijdag 30 November 2018 11:16:32 |
 |
Reddevil, U kleur van wagen trekt de verkeerde aan 
Bij mij is de verzekering in een diepe slaap gevallen |
|
|
Gepost op zondag 14 April 2019 15:39:50 |
 |
Zo, weer een jaartje ouder. 94100 km tot nu toe. Iets minder gereden dan vorig jaar, dat komt vooral dat hij spijtig genoeg veel in de garage gestaan heeft. 2 maal ongeval en 2 maal op 14 dagen tijd een nieuwe voorruit door steeninslag. Verzekering heeft zijn handen vol gehad aan mij. |
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
Gepost op zondag 14 April 2019 16:43:49 |
 |
Dan zitten we kwa kilometers vrij gelijk, ikke honderd meer 
Gelukkig nog geen accidenten gehad (afkloppen op hout). |
|
|
Gepost op dinsdag 16 April 2019 09:45:44 |
 |
2 x steenslag, bumperklever (of thermisch glas)
Na 200.000 km heb ik altijd spontaan een gebarsten vooruit. Ook begint mijn motor wat te rammelen en hoor ik af een toe wat gekraak in de ophanging vooraan.
Ah de fiets, veel leuker, al bijna 1100km dit jaar. |
|
|
Gepost op donderdag 19 December 2019 20:55:33 |
 |
Kleine update van het vluchtmisdrijf:
Hij is voor de rechtbank gekomen. Maar omdat hij 2 jaar voor mijn ongeval nog een ongeval met vluchtmisdrijf en dronkenschap heeft gehad en binnen de 3 jaar niks mocht mispeuteren moet hij nu onderzocht worden of hij nog in staat is om ooit nog met de auto te rijden.
|
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
Gepost op donderdag 19 December 2019 21:59:45 |
 |
ongeloofelijk, alles afpakken, doe alles maar met de fiets. |
|
|
Gepost op zondag 22 December 2019 13:38:41 |
 |
Hier in de buurt heeft ook iemand dronken ergens in gereden en dan bellen naar de politie om te melden dat ze in zijn wagen hebben gereden met vlucht.
Ah die man zie ik nu al meer dan 1 maand fietsen, mooie range rover sta netjes weg te rotten buiten, met zicht op de zee en zoute lucht :-) |
|
|
Gepost op maandag 13 April 2020 22:06:57 |
 |
Zo, 4 jaar de tijd gaat snel. Dit jaar nog niet van kunnen genieten van het open dak. Zal waarschijnlijk ook wel de rest van het jaar zijn.
123909 km. Hadden er 3000 meer kunnen zijn maar de laatste 4 weken maar 120 km gereden. De volgende jaren gaan er geen 30K per jaar meer bijkomen. Dochter studeert af en dan vallen de wekelijkse tripjes naar Antwerpen weg.
Op 120 000 km de 4 banden laten vervangen, voor de rest was er niks speciaals, hier en daar een piepje maar met smeren was dat opgelost.
Morgen ook eens proberen het stof eraf te spoelen, dan blinkt hij nog eens terug.
Hier had ik geluk, net voor de deur 123456 km
[Bericht gewijzigd door reddevil op Maandag 13 April 2020 22:10:26] |
Veel te weinig tijd voor mijn projecten of heb ik er soms te veel? |
|
« 1 2 4 » |
|
|