SchemaTheek
 
Home Nieuws Forum Schema's Artikelen Magazine Downloads Links Shops Zoeken
 
Controle Paneel
Gebruikersnaam
Wachtwoord
  Onthoud mij
» Wachtwoord?
» Registreren
Site info
» Het Team
» Contact
» FAQ
» Leden
» Upload Archief
Stats
Totaal online: 4
4 gasten
0 leden:
Forum > Meten & testen > continuiteitsmeting huis/netspanning
refine
Lid
Berichten: 1
Gepost op zondag 28 Juli 2013 11:48:35 QuoteWijzig

ik wil een continuiteitsmeting doen op de netspanning van enkele dagen in t huis van mn vriendin. mijn vraag is bestaat er n ding dat je in t stopconact steekt en al of niet aansluit op de pc/laptop, dat naderhand uitgelezen kan worden om te zien of er spannings dips zijn? of misschien is het met alleen software ook mogelijk?
Die vriend heeft 3 flinke koelkasten in huis en vele andere apparaten zoals, stoomoven, ozonaparaat, droogkast, etc. zij heeft heel veel apparaten die je niet in een normaal huishouden aantreft maar ook nog de normale grote stroom verbruikers wasmachine en droger.
Lange geleden heb ik haar al uitgelegd dat ze de wasmachine niet gelijk met de droger kan laten draaien, die gaan ook op 1 spotcontact dwz als de een draaid is de andere niet aangesloten, dat gaat nu wel goed, overbelasting was er alleen in het verleden.
Maar toch gaat er regelmatig apparaten stuk, met name de electronica in de stoomoven maar ook andere.
N niet officiele electricien heeft n keer n uitbreding gemaakt.
ik denk dat dat wel redelijk gedaan is maar misschien zit er toch ergens in n lasdoos een slecht contact of is een van de hoofdzekeringen slecht. of misschien is er toch n slechte lasverbinding in de kabels naar haar huis?
ik kijk uit naar jullie reactie, bedankt alvast, Wil.
vdbeke
Lid
Berichten: 941
Gepost op zondag 28 Juli 2013 14:03:13 QuoteWijzig

Hey

Je kan een datalogger kopen, voltcraft energycheck datalogger. Als je met deze termen zoekt kan je wel het een en ander vind, als ik me niet vergis kan deze ook naar een SD kaart wegschrijven. Toestelletje is van het merk Voltcraft.


Active Topics

» Atoomklok
» De tuin.
» Werkplaatsinrichting
» Subaru Outback 2016
» ? => Mini kerstlan...
» ATSAMD21J18A-AU backupen
» De gevolgen van een kl...
» Afstandsbediening plaf...
» Virtual Chemist probleem
» Probleem met Toyota Av...

» Meer actieve topics

Advertenties

PCBway

© 2004-2023 SchemaTheek
Laadtijd: 0.08539 sec.